Maybe holding hands wasn't such a good idea.

22. srpna 2015 v 19:05 | Chloe


Boom. Je sranda v pátek večer sedět doma a občas kouknout na další díl AHS místo toho, abych něco s někým podnikla nebo se aspoň s někým trochu opila a navodila si lepší náladu. Tomuhle stereotypu mě naučil D., kterej v sobotu ráno vstává do práce, protože má brigádu na kterou chodí přes školní rok o víkendu, takže místo toho, abychom spolu šli pít jsme sedávali u něj před barákem, dokud jsem nemrzla natolik, že jsem se sebrala a šla domů, v květnu už bylo počasí fajn, ale v dubnu jsem odcházela kolem deváté. Každopádně vůbec netuším proč jsem včera zůstala doma, když jsme takhle naposled seděli v půlce června. A když jsme nemohli bejt spolu, byli jsme spolu na skypu, amen.

Spolu opět nemluvíme nebo takhle, on je se svýma kamarádama a já se svýma kamarádama, kteří ho nenávidí. Takže mně sypou do hlavy, ať se na něj vykašlu a všichni jsou spokojení. V neděli večer jsem měla s bráchou odjet do Olomouce, ale místo toho mi napsala teta, ať jsem celej týden u ní, takže jsem se sbalila, bráchovi se omluvila, že s ním nepojedu a další ráno v deset jsem zvonila u jejího domu. Nejlepší týden za celý prázdniny, když pominu ty víkendy, kdy jsem byla na fesťácích.

Kdo by kdy řekl, že kluk, kterej mě ještě před rokem v létě jako malou a nevinnou holčičku hlídal, protože jeho sestře to nevyšlo a neměla čas a kterej byl můj nejlepší kámoš aspoň v létě na těch 14 dní, a kterej mě dával dohromady s jeho bratrancem, kterej je mimochodem stejnej motokrosovej nadšenec jako já, se mnou teď bude mít vztah, sice značně zkrachovalej, ale co už. (přisuďme náš problém tomu, že je o 4 roky starší)

Jinak, možná pro potěšení všech jsem přehodnotila situaci a jak jsme si dali pauzu tak jsem to pojala po svým, trávím co nejmíň času doma a snažím se nesledovat jesli náhodou není aktivní na facebooku, skypu nebo kdekoliv jinde. Včera jsem dokonce odevzdala mobil nejlepší kamarádce, s tím, že je to fakt těžký vydržet. Asi zase mizím, brácha už je druhej víkend u nás a rozhodl se grilovat, takže mu jdu dělat společnost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama