I hate my life, and everybody thinks I'm happy.

8. října 2015 v 19:46


Vobčas, když mi cinkne messenger, tak si přeju, aby to byl D. nevím proč mám tu potřebu čekat, že by se mi třeba ještě někdy ozval, ale asi je to o zvyku toho, že mi vždycky napsal, po každé hádce nebo dalším z rozchodů. Už je pozdě na to snažit se něco vracet zpátky, protože jsem se v tom klukovi tolikrát zklamala, že další zklamání bych neunesla.
Utápím se v tom, užírám se v pocitech, který jsou pro mě nový, vůbec nepoznaný. Ten kluk byl moje první opravdová láska.
Asi to takhle budu říkat už pokaždé když budu mít dlouhodobej vztah, že je to moje první opravdová láska, ale přijde mi to tak, protože pokaždé s klukem cítím něco víc, něco dalšího, něco jinýho a přemýšlím nad tím, že předchozí známosti jsem vlastně nikdy pořádne nestihla milovat. Nebo prostě zapomínám na city, který jsem měla předtím s jiným klukem, protože mi ublížil a já si zapamatovala jen to špatný. Nejlepší by bylo necítit nic. Mít v sobě jen to strašný prostorno.
Moje poslední špatná volba byla to, že jsem si hrála s klukem, kterýho mám ráda a teď trpím na to, že o mně ztratil zájem, sice jsem dělala, že mi vadí, že mi píše, ale bylo to před ostatníma, uvnitř sebe jsem byla šťastná až moc. Zdaj se mi sny o tom jak by vypadal náš vztah, připadám si jako blázen nebo je to zapříčiněný psychickou vyčerpaností. Asi ve středu jsem to řekla mojí jediné kamarádce se kterou se daj takový věci probírat a ta mi na to řekla, že to přejde, odkývala jsem jí to. Ale když jsem odcházela tak mi řekla, ať se tím netrápím, že prostě pozná když se trápim. Moje jediná odpověď byla, že se tim můžu trápit, protože jsem si to zavinila sama.
No a dneska jsem s tím klukem byla od toho co jsem to udělala poprvé venku, nevím ale bylo mi dost zle, když mě neobejmul na rozloučenou jak to vždycky dělal. A taky jsem mu dala pusu na tvář, o kterou si řekl, když mi nechtěl vrátit mobil na kterým mi cinkal messenger. Nevím co jsem si od toho slibovala, třeba to, že se ozve nebo něco takovýho. A pořád naivně čekám. Čekání na nic. Vím, že mi nenapíše, protože si nenechá podruhé ublížit od stejný osoby. Ale nějaká slepá naděje ve mě pořád čeká. Takže vlastně nečekám na to, až mi napíše D., protože on je jen záminka. Čekám až mi napíše někdo úplně jinej.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ginny . Ginny . | Web | 10. října 2015 v 8:18 | Reagovat

Neustálý čekání na zprávu od člověka , která nikdy nepřijde .. ale i tak je v nás naděje , kterou je potřeba co nejrychlejc zabít , nebo nás to sežere úplně .
Pokud si se v něm už párkrát zklamala , je to blbý znamení , že tudy asi cesta nevede..
Je to neskutečně bolestivý ,  ale jak řiká jedno přísloví " Pokud procházíš peklem , nezastavuj a pokračuj dál .. "
Drž se !

2 Katerina Katerina | Web | 10. října 2015 v 19:09 | Reagovat

[1]: " Pokud procházíš peklem , nezastavuj a pokračuj dál .. " Teen wolf ♥

S tímhle ti asi neporadím, protože se tím sama užírám a nevím co s tím. Myslím že Ginny má pravdu, ikdyž to není příjemná pravda ..

3 M. M. | Web | 11. října 2015 v 20:51 | Reagovat

Achjo, kluci... Ja jim absolutne nerozumim

4 Catie* Catie* | Web | 16. října 2015 v 21:21 | Reagovat

Hej, vím co prožíváš :) Taky sem to tak měla, a vlastně i stále tak trochu mám :/
Sice mám někoho jiného, kdo je v mnoha mnoha věcech lepší, ale přeci jen když se ozve messenger tak pořád doufám v to, že napíše i on a třeba se spolu budem aspoň trochu bavit :/
Taky byl moje první opravdová láska. Byl první s kterým sem byla, první políbení, první takové to držení za ruce a tak...a teď tu je problém, že mi nejde se tak plně znovu zamilovat. Heh :/ Kéž bych to měla tak jak ty a z minulého vztahu si tedy nepamatovala nic O.o
Ani nevíš jak moc ti rozumím, je to taková bublina, les z něhož se nejde dostat...vypadá až nekonečně. Ale vždy vše musí končit..a i toto skončí :) Časem to bude jen lepší a lepčí, věř mi.
Stačí jen počkat a vytrvat :) Přežít je to nejdůležitější :)
Chlapi nás ženské budou prostě trápit pořád. A my se ne a ne poučit :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama