It hurt because it mattered.

16. října 2015 v 23:17


Strašně málo na blog píšu články, více méně jen protože nemám náladu na to vymýšlet nějaký smysluplný věci a v deníčkových článcích by se pořád jen opakovalo to, jak z hlavy nedokážu dostat kluka, kterýho jen tak sběžně pojmenuju písmenem B. A jelikož o něm nikdo nikdy nic neslyšel, tak to shrnu. Párkrát už jsem ho v článcích zmínila, respektive věci, který kvůli mně udělal. Psal tuhle zprávu a ted mi vlastně došlo, že ve všech posledních článcích jsem ho zmínila. Zkrátka, o mně jevil dost velkej zájem a já mu nedala šanci, sprostě jsem mu zlomila srdce a odkráčela si, jenže po pár dnech co jsem ho vídala na školních chodbách a venku úplně zničenýho mi to začalo být líto. Všechno se potom řešilo přes mojí nejlepší kamarádku, která nás donutila se zase znovu bavit. A teď to je tak, že se celkem normálně bavíme, celkově jsme měli dost divný přátelství od té doby co jsem ho odkopla, ale kdo by se mu divil, že.
Ven s ním chodím poměrně často, řekla bych, že pravidelně aspoň dvakrát týdně jsme spolu tak hodinu venku a první dny to bylo fakt moc divný, neměli jsme si co říct, vyhýbali jsme se nějak diskuzi o tom co se vlastně stalo i když jsme měli v plánu to řešit, nedostali jsme se k tomu. Teď je to v pohodě, normálně se mnou jde ven a nijak neřeší co se stalo. Třeba dneska jsme spolu byli poprvé od té doby sami a já konečně zjistila, že je to pořád ten úžasnej kamarád, kterej byl. Dělal blbý, nemístný vtípky a neustále na mě sahal, takovým tím přivlastňovacím způsobem a celkově nezměnil jeho chování ke mně a nezačal být tolik odtažitej, což mě strašně potěšilo, protože na tohle jsem byla zvyklá. Nemůžu si pomoct, ale nedokázala jsem se odpoutat od D., protože jsem nějak neměla důvod, ale B. se najednou tím důvodem stal, i když s ním nechodím, i když si poslední měsíc vůbec nepíšem a moc si sebe nevšímáme, opravdu jen když spolu jdeme ven, protože se potkáme, záleží mi na něm víc než na kýmkoliv jiným.
Vím, že poslední dobou jsem přelítavá a střídám kluky, ale tenhle kluk byl poslední, u kterýho jsem byla v náruči, kterej utišoval moje bolavý srdce a i když jsem ho odkopla, dál jsem nikoho nehledala, protože jen s ním jsem se cítila tak jistá a co mi z toho zbylo? Maximálně tak zmatek v hlavě, protože nevím co ten kluk teď dělá, začali jsme od začátku, jako bych mu nikdy srdce nezlomila, a on se chová jako předtím, jako v době kdy mě chtěl, hledá záminku pro fyzickej kontakt se mnou, jenže jedna věc je jiná, odmítá mě obejmout na rozloučenou/přivítanou nevím proč, když všechno to ostatní pořád dělá a zřejmě ani nikdy nepřijdu na to, proč. Nechci se v tomhle pitvat, ale zajímá mě to.. všechno je při starým, ale jedna maličkost je přece jiná. Asi už jsem ze všeho zase paranoidní a ve všem hledám nějaký skrytý významy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bambi Bambi | Web | 17. října 2015 v 0:16 | Reagovat

Já se objímám jen s přítelem, rodinou a jednou velmi dobrou kamarádkou. S ostatními lidmi mi to je nepříjemné. Já v objetí vidím lásku a on to má možná podobně. Tím, že jsi mu dala najevo jak to mezi vámi je si nechce navazovat pocit, že by to třeba mohlo být jinak. Nebo tajně doufal, že ho při objetí políbíš... ale to jsou jen domněnky. Třeba to vůbec nic neznamená :)

2 Ginny . Ginny . | Web | 17. října 2015 v 13:22 | Reagovat

Občas hledám skrytý významy taky snad úplně ve všem . Ale přináší to pak akorát samý blbý věci .
To vyhýbání se různejm věcem a divný mlčení venku moc dobře znám , neni to nic příjemmnýho , ale je dobře , že to nějak přešel a chová se zase jako dřív . Nebo aspoň tak mi to teď přijde))
Snad to bude v pohodě)

3 Catie* Catie* | Web | 1. listopadu 2015 v 22:31 | Reagovat

Ou jé, taky něco takového znám. Taky sem zažila takovou dobu, a to i víckrát, kdy sem měla psát snad jen o jednom-o něm :/
Ale ono se to zlepší, časem...dřív nebo později, ale zlepší se to :)
Tak to jo. Nevím jak bych se zachovala já a ani nevím, jestli si udělala správně nebo ne, že si mu zlomila srdce. Ono to mělo zas své důvody že. Jen prostě, takto vidím, že sice kluci jsou hajzli, ale někdy stojí fakt na té druhé straně. A je mi ho tu celkem líto :/ :)
No, aspoň, že se nějak bavíte. Ale, nevím, jestli je to zas úplně tak dobré :/ :)
No, ten kluk, dělá furt vše stejně? To pro něj dobrý asi fakt nebude :/
Z přátelství uděláš lásku ale zpátečka jede už po starých stopách a to by se nemělo.
A asi se nedivím, že v tom hledáš skryté významy. On v tom totiž nějaký skrytý význam pro něj bude :) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama