pokým máme čas daj mi ten vyjebaný cit♥

30. listopadu 2015 v 23:46

Asi prostě končím s nějakým uvažováním o tom jaký by byl vztah s tím a tím. Od D. jsem neměla vážnej vztah. Samý známosti na pár dní a potom konec, nic vážnýho jen líbání a milý slova. Naivní kluci, kteří se snažili o to dostat se mi do hlavy a já, která se snažila o to najít v nich spřízněnou duši. Na to abych pochopila, že nemáme nic společné nebo prostě nejsou ti praví mi stačil jeden rozhovor o všem. Pokud mi k mým myšlenkám měl co říct, došli mu slova, když jsem pokračovala hlouběji. Dlouhý koloběh. Jenže jak se dívám zpátky, uvědomila jsem si, že všichni byli chyba. Další čárka na seznamu, další moje vzduchoprázdno v srdci. S každým dalším klukem jsem si uvědomovala, že si musím někoho najít. A tak jsem začala snižovat nároky. A pak mi moje nejlepší kamarádka řekla, ať už se na to letos vyseru, že když toho pravého budu hledat, nenajdu ho. Pár dní na to, co jsem to vzdala se objevila naděje v podobě B. se kterým jsem strávila hodiny a hodiny rozhovory na všechy témata. Vždycky věděl co mi má odpovědět a vždycky mi něčím dokázal zvednout náladu. Byly to maličkosti, kterých si pořád nesmírně vážím. Jak dlouho je to zpátky, co jsem psala článek o tom, že jsme se začali docela bavit? Týden? Dva? Za tu dobu jsme si stihli zvyknout jeden na druhého, přestali jsme vůči sobě být ironičtí a začali jsme si jeden druhého víc vážit. Na rovinu. To co mezi námi teď je, není to, co bych chtěla, aby bylo. Za ten týden jsem ho poznala víc než kdy dřív a v mnoho věcech jsme si podobní, máme podobné problémy a skoro totožné názory. Je jeden z malé partie lidí se kterými si rozumím. Celkově jsem na něj změnila názor, už to pro mě není ten kluk, který zoufale hledá holku, jen aby nebyl sám, protože znám důvod toho všeho a vím, že dělá to samé co já, hledá tu pravou, se kterou by to aspoň chvíli vydrželo. A tyhle důvody mění pohledy na věc. Mezi námi je to teď takové, že já jsem si uvědomila ten fakt, že tohle je on. Ten, který by mě mohl pochopit a na nějaký čas zaplnit tu díru. A on to se mnou má tak, že... já vlastně ani nevím jak, dá se říct, že jsem jeho kamarádka, které každé odpoledne věnuje objetí, letmo se jí dotýká a snaží se jí být nablízku. Ale mezi tím se snaží o to sbalit holku, která je šťastně už rok zadaná a nejeví o něj žádný zájem, protože špatné období v jejím vztahu už překonala. Takže tady je konec všeho, já končím, odpověď na všechno jsem měla celou dobu před sebou, ale uvědomila jsem si to až teď. Něco jako osud si zřejmě nepřeje, abychom byli spolu. Nebo jeden nechceme přijít o toho druhého, a proto si hledáme jiné oběti a tohle všechno bude trvat tak dlouho, dokud mezi námi nevyprchá všechno porozumění a pak se zase rozutečeme do jiných náručí, k falešným lidem. Nebo dokud se nestane nějaký zázrak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alenka v říši divů Alenka v říši divů | Web | 1. prosince 2015 v 4:25 | Reagovat

to mě mrzí, že se snaží o jinou..
Zkus si s ním na rovinu promluvit - že o něj máš zájem a jak to přesně  vidí on..

2 Ginny . Ginny . | Web | 2. prosince 2015 v 15:12 | Reagovat

Taky sem už hodně dlouhou dobu neměla vážnej vztah . Vždycky to bylo jen líbání , sex a nebo naivní řečičky , který stejně nikdo nebere vážně , že jo .
Akorát rozdíl je v tom , že mně se místo do hlavy chtěj pánové dostat hlavně do kalhotek . I když , ono to asi ani v jednom případě neni úplná výhra ..
Je hezký , že si s B. máte co povědět a ví co ti vždycky odpovědět . Takovejch lidí je na světě bohužel sakra málo //

3 Catie* Catie* | Web | 13. prosince 2015 v 13:18 | Reagovat

Jej to je blbé :/
Já nějak měla jen dva vztahy jako fakt vztahy, jeden na nic a druhý, nynější, celkem pěkněj...snad to vydrží :)
Ale k tomuto. Měla by sis s ním promluvit, že to vidíš jinak. Vždyť tě to ničí a užírá. Jo, někdy je přátelství víc, ale někdy ne. De o to, že očividně oba utíkáte kamsi jinam, kde to stejně nevychází. Takže nanic je to všude, tak proč to nezkusit? :)
Máte si co říct, takových lidí je opravdu pomálu. A jistě, je to kamarád, možná si s tebou vztah nedokáže představit, nikdo neví. Ale za zkoušku nic nedáš. Kdyžtak múžete být dále kamarádi když to vezmete rozumně a nenecháte si jedním proslovem, který neskončí třeba polibkem, ničit vztah :)
Pokud to nechceš zkusit, no, jednou se určitě objeví ještě někdo, ještě nějaký druhý kousek skládanky pro tebe, takže bych nezoufala :) Časem se vše stane nějak :)
Těch chlapců, mužů...dalších kousků skládanky nebo úletů ještě bude víc rozhodně :)
Ale kamarádku bych poslechla, takové až nucené hledaní, tak si nic moc nenajdeš. To fakt nějak ne :/ Malá pravděpodobnost tu je. Jelikož. Očividně prostě hledáš jen něco do pázdnoty a ty sama ani nevíš a nechceš :/ :)
Dej tomu čas :) Promluv si s ním, nebo ne. Ale tak či tak, pravda je taková, že někde úplně nakonci budeš ty děti nebo něco takto mít s někým jiným a tak, ve třicíti u tebe z velké pravděpodobnosti bude stát prostě jinej :)
Takže se tím rozhodně nenech ničit :)
A soustřeď se na něco jiného, lepšího. Zkus to :) :)

4 Emily Emily | Web | 13. prosince 2015 v 15:09 | Reagovat

Všetko k človeku príde, keď už nehľadá, keď to už vzdá... lebo všetko, čo naháňaš nedobehneš, elbo je to rýchlejšie. Ale čo k tebe má prísť, to príde, len treba počkať.:)
S tým chalanom to vidím tak, že keď si rozuumiete, tak to nezahadzuj. Ak to je človek, ktorý ťa chápe... tak môžte byť kamaráti, nemusíte zásadne hľadať niečo viac. Alebo možno na niečo viac ešte neprišiel ten správny čas. Mrzí ma, že chce inú, to mi do tohto príbehu nepasuje, ale... Zdá sa mi, že obaja ste jaksi stratení a hľadáte alebo teda snažíte sa zaplniť to prázdno. Tak tu buďte pre seba, a čas ukáže, čo sa stane ďalej.:)

5 Niko Tin Niko Tin | Web | 15. prosince 2015 v 22:34 | Reagovat

Mám to přesně takhle, marně jsem se snažila najít někoho, s kým by to za to stálo a vždycky to na něčem ztroskotalo. A tak jsem si řekla, že můj ex byl to dokonalé štěstí, přičemž mi rozum stále připomíná, že nebyl. Tak už nehledám

6 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 20. prosince 2015 v 20:57 | Reagovat

Také si někdy říkám, že by bývalo bylo lepší zůstat s dotyčným přáteli.. Ale už se stalo a nevrátím to zpět..

7 Ginny . Ginny . | Web | 24. prosince 2015 v 11:17 | Reagovat

Šťastný a veselý přejuuu ⛄🎄🎁🎅 ! ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama