2016 i hope you are much better than 2015

31. prosince 2015 v 3:48Tak a je to tady, poslední den v roce 2015. Kamarádka mi doporučila, ať si zrekapituluji co se stalo. Na to jsem jí řekla, ať jde do prdele, že na tohle nemám nervy. Poslední dobou jsem fakt milá. Ale když jsem o tom začala přemýšlet, zjistila jsem, že to je za prvé hodně špatný nápad, protože bych si potom všechno brala moc k srdci a za druhé skvělá možnost vzpomenout si na všechny události, které nějakým způsobem ovlivnili to, jak jsem se v průběhu roku měnila a jak jsem snášela to co se stalo. Na důkaz, že je tohle všechno už za mnou jsem v lednu objednaná ke kadeřnici, nechám si odbarvit konce vlasů a nechám se jinak ostříhat, protože nový účes = velká životní změna.

V lednu jsem začala chodit s D. skvělý pocit, být s někým kdo mě chápe a snaží se mě podpořit. Naše idilické období trvalo až do konce dubna, moje známky se za tu dobu hodně zlepšily, našla jsem moje ztracené sebevědomí a s D. náš vztah pokračoval skvěle, měla jsem dobrou náladu a jediná věc na kterou jsem se za den těšila bylo to, až budu s ním. Začali jsme taky překračovat hranici nevinnosti našeho vztahu a celkově nevinnosti mojí. Tohle mě asi ovlivnilo nejvíc, začala jsem na sebe víc upozorňovat a přestala jsem stát v koutě.
V květnu se všechno začalo obracet a my se začali hádat, čas který jsme spolu trávili se začal hodně zužovat, všechno to vyvrcholilo tím, když mi moje bývalá nejlepší kamarádka poslala screen z jejich chatu a já se nestíhala divit co jí psal. Ještě nutno podotknout, že ona pár týdnů předtím než si začali psát slavila třináctiny a D. měl 18. Zachovala jsem se jako žárlivá mrcha a všechno o tom co se mezi nimi dělo jsem řekla nejlepšímu kamarádovi, který je její sourozenec a on, jelikož pro mě měl, má a vždycky bude mít slabost to začal řešit. Dopadlo to tak, že jejich táta jí prolezl facebook, skype, mobil, když si dočetl co si psali, ty příšerné prasárny řekl jí, ať si ho zablokuje, jinak to špatně dopadne.
Já slavila malé vítězství, ale to větší přišlo o necelý měsíc později, kdy jsem v červnu dostala na svoji stranu její dvě nejlepší kamarádky, bylo to neúmyslně, s holkama jsem se díky ní bavila a prostě jsem jim přirostla k srdci víc než ona, takže když jim dala na výběr, vybraly si mě a toho si nesmírně vážím.
Červenec a srpen jsem přežila na malém útěku, kdy už jsem nevěděla jak dál, s D. jsme se k sobě vrátili, ale nebylo to takové jako dřív, prostě líbánkové období skončilo a nastalo jen spoustu hádek a nedůvěry jeden ke druhému. Trávila jsem tolik času mimo vlastní domov, že za léto jsem se s D. viděla možná tak pětkrát a často jsem mu vlastně lhala o tom, proč s ním nemůžu být. Nezvládala jsem jeho přítomnost a tak jsme to nějak začali ukončovat.
V září jsem se s D. viděla naposledy jako s někým s kým mám vztah, dostala jsem poslední pusu na rozloučenou a rozešli jsme se ve zlém. Od té doby jsem ho párkrát viděla, ale nikdy jsem s ním nemluvila. Po našem rozchodu nastal můj zkrat a jím doprovázený úlet s nejlepším kamarádem, ničeho za letošek nelituju víc než tohoto, pouto co jsme mezi sebou měli se rozpadlo, od té doby jsem s ním nemluvila. Nešlo to, nemohla jsem pokračovat, protože jsem věděla, že bude chtít vztah. Taky mě v září začal chtít B, bohužel pro něj, já ho nechtěla.
V říjnu a listopadu se nestal žádný velký zvrat. Všechno běželo tak jak mělo, moje známky a celkově společenský život nestál za nic. Přestala jsem přemýšlet nad D, všechno se dostalo do bodu, kdy jsem si uvědomila, že to v září, kdy mě B. chtěl nebyl jen záchytný bod, ale taky to ve mně něco vyvolalo. Začala jsem od toho chtít víc než jen kamarádství a taky jsem to o několik týdnů později dostala.
A poslední měsíc, prosinec byl obsahově zajímavý, já a B. jsme si k sobě nějakým divným způsobem zase začali hledat cestu a když už to vypadalo, že budeme spolu vycouvali jsme oba dva, bylo to moc pro dva puberťáky, kteří se navzájem milují, ale nedokáží si představit být spolu. Do cesty se mi začal zpátky připlétat D. a ve mně nastal zlom, kdy jsem se rozdělila na dvě poloviny, jedna se chtěla vrátit k D. a druhá ho jen chtěla zpátky ve svém životě.
Celkové shrnutí? Lituji hodně věcí co se stalo, moje pochybení a následná ztráta nejlepšího kamaráda, dvě bolestivá zamilování, spousta špatných rozhodnutí. Vrátila bych zpátky ten čas, kdy jsem lhala D, nebylo to ode mně fér a ani jeden jsme si neuvědomili, že bychom měli problém co mezi námi byl řešit nebo jsme si to uvědomovali oba moc dobře, ale nedokázali jsme si připustit, že v něčem děláme chybu. Potom taky to, jakým způsobem jsem využila B, nechala jsem ho při myšlence, že s ním budu i když jsem se tím jen bavila, ale teď je to všechno v pořádku, protože už ani jeden nic tomu druhému nedlužíme. Jsem ráda za pár lidí, které jsem letos poznala a se kterými jsem nějaký ten čas strávila. Děkuju za rok 2015.

A teď už si přeji jediné, ať tenhle pitomej rok už skončí a začne nějaký lepší, protože přestávám zvládat jakým rychlým způsobem se věci okolo mě mění. A taky si přeji novoroční polibek, ale toho se nejspíš nedočkám. :-D

btw. když si to teď čtu zpětně, celý můj rok se točil okolo vztahů :-D vážně bych si měla urovnat život :-D

Tak všem přeji šťastný nový rok,pokud možno o něco lepší než rok 2015 :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama